Silver Hand Paladin deck – Feb. 19, 2018

Silver Hand Paladin je nový archetype, ktorý sa objavil po poslednom update spojeným s nerfom kariet. Deck je postavený na kombinácií Silver Hand recruitov s ostatnými buffovacími kartami. Tento deck môžeme určite zaradiť medzi Tier 1 decky, schopné poraziť akýkoľvek iný archetyp a zároveň sa počas hry dostať naspäť aj zo zjavne bezútešných situácií. Proti najhranejším archetypom má tento deck takéto winrate:

 Secret Mage – 62 % winrate. Vo väčšine Secret Mage deckov chýba AoE spell, [Righteous Protector] zároveň nepríjemným spôsobom counteruje [Explosive Runes]. Pár hier, ktoré som proti Mágovi prehral, bolo kvôli priamemu face burstu.

 Murloc Paladin – 52 % winrate. Proti Murlocovi to je vždy tesné zvyčajne rozhodujú early game dropy a skutočnosť komu sa podarí vyclearovať board. Vždy zabíjajte súperových Murlocov. [Call to Arms] je broken karta pre vás aj pre súpera.

 Spiteful Priest – 58% winrate Proti Spiteful Priestom si dávajte pozor na 4. kolo a [Duskbreaker] čo je zvyčajne jediný súperov AoE clear. Na Silver Hand Paladnovi je super jeho schopnosť aj napriek AoE clearu rýchlo opätovne zaplniť board. Proti veľkým minionom slúži [Righteous Protector] spoločne s [Equality].

Cube Warlock a Control Warlock – 40% winrate. Cube a Control Warlock je achillova päta tohto decku. Proti cube Warockovi sa snažte na ruke podržať [Spellbreaker].

Základné informácie

Class: Paladin

Archetype: Silver Hand

Dustcost: 4380

Silver Hand Paladin deck

Silver Hand Paladin je postavený na kombinácii Silver Hand recruitov s ďalšími kartami. V prvom rade na stôl vyložíte množstvo recruitov cez karty [Lost in the Jungle], [Drygulch Jailor], [Stand Against Darkness], [Vinecleaver], ktorý majú synergiu s [Knife Juggler], [Steward of Darkshire], [Crystal Lion]. 

Silver Hand Paladin

Silver Hand Paladin

Ďaľšie Decky dňa nájdete TU.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *