Recruit Hunter návod

Momentálna meta sa veľmi rýchlo mení, kým pred mesiacom sa tieto decky veľmi nehrali, momentálne patrí Recruit Hunter medzi jeden z najsilnejších archetypov. Recruit Hunter je veľmi zábavný, hlavne pri craftení “Zombeasts” a postupnom vykladaní Deathrattle minionov a ich používaní vďaka [Play Dead]. Princíp je podobný ako pri CubeHunterovi, o ktorom som už tiež písal, dovolím si povedať, že tento deck má o niečo rýchlejšie tempo a lepšiu obranu vďaka tauntom, samozrejme je ale o niečo náročnejší na legendárnych minionov ([The Lich King] a [Houndmaster Shaw]). Princíp decku je v tom, že vďaka [Seeping Oozeling] okopírujete deathrattle niektorého z minionov a po použití [Play Dead] dostanete na plochu [Charged Devilsaur] alebo [King Krush], ktorý bude môcť útočiť na hrdinu. Vďaka [Deathstalker Rexxar] máte dobrý counter na tempo decky, zároveň dostanete možnosť vycraftiť minionov, ktorí môžu mať taunt, alebo moju obľúbenú kombináciu echo/rush. [Prince Keleseth] Vám môže výrazne posilniť každého miniona, keďže [King Krush] alebo [Witchwood Grizzly] sú minioni, kde môže byť práve rozhodujúcim jazýčkom na váhe +1/+1. Deck je zábavný a určite odporúčam skúsiť.

Recruit Hunter

Recruit Hunter Mulligan

Proti Agresívnym deckom

Tu je trošku problematická situácia hlavne proti Tempo Rogue a Odd Paladin, kde Vám treba fakt veľmi dobrú handu. [Deathstalker Rexxar] na ruke nemôže chýbať. [Firefly] a [Tar Creeper] sú v úvode tiež vhodné tromfy, rovnako ako aj [Saronite Chain Gang]. Ak máte tieto karty na ruke, máte veľkú šancu na výhru. Princíp hry je pustiť do hry [Deathstalker Rexxar] hneď, ako bude dostatočný počet minionov na ploche a postupne si vycraftiť taunt a rush minionov. Deathrattle karty sú neni až také podstatné, môžete s nimi počkať až na finálny úder. [Houndmaster Shaw] Vám vďaka svojmu vysokému životu pomôže prežiť kolo a potom prípadne [Saronite Chain Gang] môžete rushovať malých minionov, rovnako aj [Firefly].

Proti Control deckom

Tu je návod jasný z úvodu. Ideálna handa je [Stitched Tracker], [Flanking Strike] a [Play Dead]. Tu treba len postupne napádať súpera a snažiť sa dostať sa do board control a poslať do hry deathrattle minionov. Nikdy nehrajte deathrattle minionov na úvodnej hande!!! Majte na pamäti, že [Charged Devilsaur] po použití deathrattle môže útočiť na hrdinu a preto to využívajte! [Deathstalker Rexxar] určite netreba “sušiť” na ruke, keďže “zombeast” karty Vám môžu umožniť hrať veľmi silných minionov (ideálne kombinácie sú echo/rush, rush/lifesteal, rush/poisonous, charge/poisonous), ktorí budú rushovať minionov, ale aj chargom napádať.

Card Swapy

Veľmi dobre môže v tomto decku fungovať [Dire Frienzy], ktoré by mohlo znásobiť počet charge minionov v decku a cez deathrattle ich budete môcť poslať do boja oveľa silnejších. [Deadly Shot] môže tiež dobre fungovať hlavne proti Even Warlockovi. Na zničenie zbrane je vhodný [Harrison Jones] alebo [Gluttonous Ooze], ostatné karty nepovažujem za vhodné. [Carnivorous Cube] moc za vhodné do tohto decku nepovažujem, jeho priestor je v špecifickom archetype Cube Hunter. Vhodné môže byť použiť aj [Savannah Highmane], keďže má celkom solídny deathrattle.

Záverom môžem povedať len toľko, že tento deck je dosť o tom, ako s ním viete hrať a preto odporúčam viac trpezlivosti ako napríklad pri tempo deckoch 🙂 Prajem Vám veľa víťazných zápasov a snáď Vám uľahčí postup na ladderi.

Deck Code:

AAECAR8I8gX4CMLOAobTAufhApziArbqAoDzAguNAcbCAuvCAsrDApvLApzNAtPNAt3SAuHjAu3qAvLxAgA=


You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *