Heartstone Stadnard Tier List # 2

Tier list sme zostavili dňa 17.02.2019 na základe hlasovania Hearthstone komunity, ktoré sa uskutočnilo od 09.02.2019 do 16.02.2019. Do ďalšieho kola hlasovania sa môžete zapojiť TU.

Rozbor  Hearthstone Tier Listu

Tento Hearthstone Tier List vnizkol na základe hlasovania našej facebook komunity, do ankety sa zapojilo viac ako 200 ľudí a musíme povedať, že niektoré výsledky sú viac ako prekvapujúce.

Tier 1

Do Tier 1 sa dostali decky, podľa nášho očakávania, avšak veľmi prekvapil Spell Hunter, ktorý po 2. Rumble balance patchy a po oslabení Hunterových spellov nie je na ladderi až tak hrávaný. Odd Paladin, je ladderová stálica, ktorá má veľmi dobré matchupy proti viacerým meta deckom. Deathrattle Hunter sa dal tiež očakávať. A v momentálnej mete úplne súhlasíme aj s Priestmi.

Tier 2

Tier 2 sa nám zdá absolútne v poriadku. Sú tu decky, ktoré krásne counterujú Tier 1 decky. Jedinou výnimkou je opäť Hunter – Secret Huntera, po nerfe na ladderi vidíme oveľa menej ako Midrange Huntera, a podľa nášho názoru je Midrange Hunter viac v mete.

 

Tier 3

Toršku prekvapujúco na konci Tier 3 skončili Secret Paladin a Even Warlock, ktorí podľa nášho názoru majú naviac. 

 

Tier 4

Odd Warrior ako vynikajúci counter Priest a Paladin deckov z Tier 1, sa nám zdá v Tier 4 trocha nezaslúžene, a podľa nášho názoru patrí skôr na koniec Tier 2. Nevýhodu v ankete vidíme v konkurencii zo strany Odd Quest Warriora, a v menšej hrávanosti Control Warrior deckov všeobecne. Taktisto Zoo Warlocka, by som skôr zaradili na začiatok Tier 3, kvôli jeho potenciálu voči pomalým Combo deckom.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *