United In Stormwind: Všetko čo potrebujete vedieť

United In Stormwind:

Všetko čo potrebujete vedieť

V tomto článku sa dozviete o všetkom, čo budete potrebovať vedieť o expanzii United In Stormwind, ktorá prinesie so sebou dve nové kľúčové slová.

United in Stormwind expanzia je zameraná na jedno z najznámejších miest sveta Warcraft – Stormwind.

Aká je téma novej expanzie?

Ako už názov napovedá, nová sada kariet bude úplne tématicky stanovená okolo Aliancie a ľudského hlavného messta Stormwind. Poloha je ikonická, a to nielen pre tradíciu Warcraft, ale aj v širšej hernej komunite. Vždy to bol maják všetkého, čo Aliancia predstavuje.

Táto téma je v kontraste s prevažne horďáckou témou v Forgend in the Barrens, predchádzajúcich kartových setoch hry.

Nové kľúčové slovo – Tradeable

Rovnako ako u väčšiny nových sád v Hearthstone, United in Stormwind zavedie nové kľúčové slovo. Vo Forged in the Barrens to bolo Frenzy, ktoré sa aktivovalo po prežití poškodenej karty. Predtým to bolo Corrupt v Madness at the Darkmoon Faire, ktoré zmenilo kartu na jej silnejšiu verziu.

Nové kľúčové slovo pre United in Stormwind je Tradeable, ktoré naráža na dôvod, prečo hráči cestujú práve do Stormwindu vo World of Warcraft – nákup, predaj a manažment položiek. Karty s vymeniteľným kľúčovým slovom je možné vymeniť za náhodnú kartu vo vašom balíčku za (1) mana. Ak ste hrali niečo ako Magic the Gathering, je to podobné cyklovania kariet.

Vaša počiatočná ruka je tak viacej dynamická a umožní vám využiť kartu, ktorú práve v danej situácii nepotrebujete. Namiesto držania miesta, môžete za (1) manu vymeniť kartu a získať niečo lepšie

Nové kľúčové slovo – Questline

Pamätáte si na staré, dobré “Questy”? Áno – vracajú sa, s malým zvratom. Namiesto bežných Questov dostávame Questlines, ktoré sú v podstate sekvenciou troch Questov.

                                               

Fungujú podobne ako doterajšie Questy – vždy dostanete kartu Questline vo vašom mulligane a potom máte určitú požiadavku, ktorú musíte dokončiť, aby ste získali odmenu. Keď však dokončíte prvú časť, okrem odmeny automaticky spustíte druhú (a potom tretiu) časť.

Prvá a druhá odmena sú pomerne slabé – určite by nestálo za to dokončiť Quest iba kvôli nim. Konečná odmena však poskytuje obrovskú výhodu, ktorá vám môže ľahko vyhrať hru – odmeny sú pravdepodobne ešte lepšie ako tie z pôvodných Un’Goro Quests.

 

 

 

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *